Vzorník

Úvod Vzorník

Barvy na vlasy Directions zahrnují všechny barvy spektra od Ebony po White Toner. Obsahují 12 různých odstínů červené, 5 různých odstínů modré a 4 odstíny zelené, jakož i fialkovou, šeříkovou, růžovou, oranžovou a běžnější barvy, jako jsou hnědá a blond. Tmavší barvy se mohou aplikovat na kterýkoliv odstín vlasů, čímž se dosáhne buď syté barvy nebo lehkého zdůrazňujícího efektu. Světlejší barvy jsou určeny hlavně pro světlé vlasy nebo vlasy,které již byly předem zesvětleny nebo odbarveny. Díky tomu se barva dostane hlouběji do vlasových folikulů, a tak ve většině případů vydrží mnohem déle. Barvy Directions umožňují uživatelům vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace, které budou vyhovovat jejich individuálním touhám.

 

Barvy Directions dodáváme v tubách o objemu 88 ml se širokým uzávěrem. Díky tomu můžete snadno nabírat barvu přímo z kelímku. Jedna tuba zpravidla stačí na vlasy v délce po ramena.

 

BARVY DIRECTIONS NEBYLY NIKDY TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH!


NABÍDKA PRO VELKOOBCHODY A KADEŘNICTVÍ:


Nabízíme stupňovitý výstavní stojánek na pult, na kterém má být od každého odstínu jeden kelímek. Vpředu je umístěna kapsa, kam se vejde padesát barevných letáků s pokyny (dodáváno se stojanem). Každý výstavní stojánek má rozměry 42 cm x 42 cm x 11 cm. Je vyroben z černého plastu, délka bočních stran je 45 cm. 

 

Získat také můžete dvojitý stupňovitý výstavní stojánek na pult, který má posloužit k vystavení menšího výběru odstínů La Riche. Je určený zejména pro regály a menší výstavní plochy. Má rozměry 17 cm x 42 cm x 6,5 cm. Je vyroben z černého plastu, délka bočních stran je 45 cm.

 

V nabídce máme i Directions vzorkovník obsahující všech 33 odstínů. Po otevření má rozměry 81 cm x 30 cm a jako zavřená kniha 30 cm x 30 cm. Obsahuje pokyny a rady týkající se aplikace barev Directions v angličtině, italštině, němčině, francouzštině a také v češtině. Všechny vzorky jsou napodobením skutečné barvy na odbarvených vlasech.

Vzornik barev Directions

Copyright 2016 - 2024 © directions.cz