Linky

Úvod Linky

www.facebook.com/directionsbarvynavlasy

 

 

Oživte na jaře vaši vizáž!

 

Také patříte k těm, co v zimě odpočítávají každý den, kdy se k nám konečně dostaví jaro? Je to tady! A stejně jako se probouzí příroda, i vy byste se měli oprostit od ponurého zimního počasí a nálady a užít si jarní svěží vizáž! Jak na to, abyste na jaře zazářili?

 

Barva na vlasy

S osvěžením vaší vizáže můžete začít u vašich vlasů. Pokud už dlouho přemýšlíte nad zesvětlením svých vlasů, balayagí nebo změnou barvy na světlejší a zářivější, jaro vám dává skvělou příležitost. Vašim vlasům můžete kromě změny barvy dopřát i výživnou masku nebo ampuli, která vlasy posílí, dodá jim lesk a vitalitu. Stačí navštívit vašeho oblíbeného kadeřníka!

 

Lak na nehty

Vneste jarní barvy i na vaše nehtíky! V zimě naše nehty a ruce trápí suchá pokožka, lámavost nehtů a třepení. Na jaře se rozmazlete a dopřejte svým rukám péči, kterou tolik potřebují. Ideální je masáž rukou spojená s výživnou kúrou. Tu na závěr můžete zakončit třeba u manikérky, která vám vytvoří krásnou manikúru za pomocí svěžích jarních barev. Patří francouzská manikúra, gelové nehty, shellac, gel lak nebo P-shine mezi vaše oblíbené procedury, u kterých si skvěle odpočinete? Pak si je užijte i na jaře a rozzařte vaše drápky o růžové, červené nebo oranžové tóny podle toho, na kterou barvu budete mít právě náladu!

 

Péče o pleť

Naše pokožka může být po chladné zimě vysušená, bledá a povadlá. Na jaře by však měla zářit a být projasněná! To můžete zajistit návštěvou kosmetiky, na které bude o vaši pleť dokonale postaráno. Vyzkoušet můžete péčí ve formě pleťových masek či sér. Ty obsahují výživné látky, díky kterým bude pleť vyhlazená a mladistvá. Využít můžete také podkladové krémy s rozjasňujícími složkami, které dodají vašemu vzhledu nádherný rozzářený vzhled. Vaši pokožku můžete také vystavit sluníčku (vždy však myslete na opalovací krém) nebo navštivte solárium Studio Mone Praha, ve kterém pokožka získá skvělý základ pro letní opalování.

 

 

 

Svěží líčení

Vypadat o něco mladší a mít projasněnou pleť je přáním snad každé ženy. Toto přání si však můžete snadno splnit i vy díky správně užitým líčidlům. Na jaře podpořte váš přirozený vzhled základním denním líčením s perleťovou tvářenkou nebo rozjasňovačem, které vašemu vzhledu dodají tu správnou šťávu a jas. Vhodná je také úprava obočí, které dokonale orámuje váš obličej. Základní denní líčení pak nepotřebuje nic jiného než lehký BB krém, řasenku, tvářenku a rozjasňovač. Nic víc pro váš dokonalý a přirozený vzhled opravdu nepotřebujete.

 

A jak o sebe pečujete na jaře vy? Dopřáváte si nějaký pečující jarní rituál?

 

Copyright 2016 - 2024 © directions.cz